Дерев'яні іменні запрошення на весілля, оригінальні запрошення для гостей з дерева
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: WE-0180
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Приємно здивувати своїх гостей можна на етапі запрошення на весілля. Для цього досить подбати про такі незвичайні іменні запрошення на весілля з дерева. На відміну від паперового запрошення, дерев'яне довго зберігатиметься у своїх власників, нагадуючи про приємний світлий день одруження.
Весільні запрошення виготовляються на замовлення: індивідуально розробляється дизайн із урахуванням стилістики весілля. Друк на запрошеннях може бути односторонній або двосторонній.
Основа іменних весільних запрошень з високоякісної березової фанери, тому вони тривалий час зберігатимуть свій бездоганний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Запрошення |
| Форма | Прямокутна |
| Наявність тексту | Так |
| Розмір | 11*16 см |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для гостей |
- Ціна: 100 ₴










