Дерев'яні брелоки з номерами кімнати, брендовані брелоки, брелоки з логотипом, товари HoReCa
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: HK-0034
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Брелоки для ключів з логотипом фірми – чудовий варіант невеликого сувенірчика, які люблять отримувати клієнти та партнери. Ми можемо виготовити на замовлення дерев'яні корпоративні брелоки з логотипом або назвою Вашої компанії та з урахуванням напряму Вашої роботи.
Ми пропонуємо Вам формат брелока, який складається з двох шарів фанери: основа у натуральному кольорі дерева з логотипом + другий шар - дуб. Але також хочемо уточнити, що колір, розмір і формат брелка з дерева може бути змінений за Вашим бажанням.
Дерев'яні брелоки для ключів тривалий час зберігатимуть свій бездоганний вигляд, оскільки виготовлені з високоякісної березової фанери.
Мінімальне замовлення 10 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 60 ₴








