


Дитячий органайзер для канцелярії, іменний органайзер для дитини - оригінальний подарунок в школу
250 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0205
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Дарувати подарунки в школі діткам напередодні Дня Козацтва, Першого вересня чи Дня Святого Миколая вже стало традицією. Якщо Ви у пошуках цікавого та одночасно корисного подарунка, тоді відмінним варіантом стане ось такий милий дерев'яний органайзер для канцелярії.
Іменний органайзер з дерева оптимального розміру, щоб дитина могла розташувати в ньому все своє приладдя, а сам органайзер не займав багато місця на робочому столі. Ми виготовляємо такі дитячі органайзери для школи на замовлення, тому можуть бути будь-які імена чи написи будь-якою мовою.
Дітки будуть у захваті від такого іменного презенту та з радістю користуватимуться ним в процесі навчання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Колір і відтінок | Бежевий |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Оздоблення та прикраси | Ім'я власника |
- Ціна: 250 ₴



