



Іменні дитячі брелоки, подарунок в школу на день знань, день козацтва, випускний, оригінальні брелоки з іменами
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: HK-0035
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Якщо Ви шукаєте невеликі подарунки діткам до школи на свято або, наприклад, на день народження, тоді такі милі іменні брелоки - саме те, що Вам потрібно.
Оригінальні сувенірні брелочки у формі сови стануть ідеальним подарунком для учнів до Дня Знань, Випускного, Дня захисників та захисниць України. Такі брелоки з дерева – дрібна приємність, від якої діти просто у захваті. Малюнок на брелочках дерев'яних нанесений якісним УФ-друком на принтері, тому він не витиратиметься.
Як виробники, ми можемо повністю змінювати формат виробу, виготовити його в іншому кольорі, розмірі, іншої форми, а також нанести будь-яке тематичне избражение. Підготуємо індивідуальний дизайн відповідно до тематики свята!
Мінімальне замовлення - 10 шт!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Фанера |
- Ціна: 50 ₴



