Подарунок на весілля чи річницю, дерев'яна коробка для вина з іменним гравіюванням, бокс з дерева
650 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0207
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Ви знали, що пляшечку гарного вина можна подарувати навіть на дерев'яну річницю весілля? Як це зробити? Для цього Вам потрібно просто замовити в якості упаковки ось таку оригінальну дерев'яну коробку з іменним написом.
Милий дизайн із романтичним написом робить таку коробку для улюбленого напою – ідеальним подарунком дружині на 5 років шлюбу. За Вашим бажанням ми можемо нанесемо на дерев'яну кришку ініціали, імена, прізвище, дату весілля, знакову фразу або особливий малюнок. Вийде дуже ніжно і незвичайно.
Також варто зазначити, що ми подбали не лише про прекрасний зовнішній вигляд вайнбокса, а й про якість. Для виготовлення ми використовуємо натуральну березову фанеру першого сорту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Висувна, Для пляшки |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 650 ₴








