Дитяча новорічна листівка + іменна іграшка з дерева на ялинку - оригінальний подарунок діткам в школу
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: NE-0044
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Замислюєтеся над оригінальним подарунком дітям напередодні Нового року? Незвичайні вітальні листівки з ялинковими іменними іграшками стануть милим доповнення новорічного подарунка, наприклад, у школі. Адже всі батьки так хочуть потішити своїх маленьких учнів та гарно привітати їх із закінченням півріччя та настанням новорічних свят.
На замовлення ми робимо такі листівки з іграшками на ялинку з абсолютно різними іменами, будь-якою мовою. Крім того, ми можемо нанести на новорічну прикрасу не тільки ім'я, а й будь-яке інше слово або словосполучення за Вашим бажанням. Для виготовлення ми використовуємо натуральну березову фанеру першого ґатунку, тому новорічні іграшки роками зберігатимуть свій бездоганний вигляд.
На вибір у нас є багато дизайнів іграшок на ялинку з іменами для хлопчиків та дівчаток, тому задоволеними від подарунка точно залишаться всі! Іграшку легко видавити з листівки та розмістити на ялинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | 7arts |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 11 см |
| Довжина | 18 см |
| Діаметр | 10 см |
| Додаткові елементи декору | Нитка мотузка |
| Товщина виробу | 4 мм |
| Розмір | |
| Розмір | Загальний - 18*11 см, іграшка 10 см |
- Ціна: 180 ₴








