Брендована новорічна листівка + іграшка з логотипом на ялинку - оригінальний корпоративний подарунок
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: NE-0048
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Напередодні Нового року Ви б хотіли здивувати оригінальними та пам'ятними подарунками своїх колег чи бізнес-партнерів? Виберіть у нашій креативній студії яскраві, незвичайні та брендовані новорічні листівки з ялинковими іграшками з дерева. Незвичайна форма та дизайн таких ялинкових іграшок зробить їх справжньою родзинкою на новорічному дереві.
Оскільки ми є безпосереднім виробником, ми готові розробити для Вас унікальні новорічні подарунки з дерева з урахуванням Вашого корпоративного стилю: з логотипом, назвою фірми або в корпоративному кольорі.
Замовити такі листівки з назвою фірми та індивідуальним вітанням можна від 3 штук. Будьте впевнені, звернувшись до нас Ви отримаєте не лише стильні корпоративні подарунки, а й якісні, адже для їх виробництва ми використовуємо натуральну березову фанеру першого сорту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | 7arts |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 160 см |
| Діаметр | 7 см |
| Колір | Бежевий |
| Додаткові елементи декору | Нитка мотузка |
| Товщина виробу | 4 мм |
| Висота | 110 см |
| Висота іграшки | 8 см |
- Ціна: 180 ₴








