Брендований дерев'яний органайзер для канцелярії, підставка на стіл в офіс з логотипом компанії
300 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0216
+380 (97) 224-88-33
Viber
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний варіант дерев'яного органайзера для канцелярії не займе багато місця на робочому столі. Органайзер з індивідуальним написом або логотипом - ідеальний подарунок для колеги, керівника або вчителя.
Ми виготовляємо підставки для канцелярії з вічним календарем із березової фанери на замовлення. Колір дерева можемо змінити за Вашим бажанням, а також нанести на органайзер символічну фразу, ім'я або логотип компанії.
Наша креативна дизайнерська студія є безпосереднім виробником дерев'яних виробів, тому можемо внести будь-які зміни в дизайн, колір та розмір органайзера з дерева. Приймаємо корпоративні замовлення на брендовані дерев'яні органайзери в будь-якій потрібній кількості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴








