


Дерев'яна подаруноква коробка з індевідуальним написом, коробка з логотипом для корпоративного подарунку
600 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0215
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Як максимізувати приємні емоції від отримання подарунка? Дерев'яна коробка з індивідуальним гравіюванням буде відмінним варіантом! Оскільки ми є безпосереднім виробником, за Вашим бажанням ми нанесемо на кришку коробки з дерева напис, побажання, візерунок, логотип або назву фірми.
На замовлення ми виготовляємо подарункові коробки будь-якого розміру чи формату. На вибір ми пропонуємо 3 типи дерев'яної кришки та велику палітру кольорів дерева.
Ви не помилитеся, якщо замовте коробку для корпоративних подарунків для бізнес-партнерів або співробітників у нас, адже ми завжди готові розробити унікальний дизайн і для виробництва використовуємо тільки якісну березову фанеру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Висувна |
| Висота | 345 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Глибина | 105 мм |
- Ціна: 600 ₴



