Дерев'яна дитяча рамочка для фото 10*15 см з метрикою та іменем, оригінальний подарунок батькам, хрещеним
550 ₴
- В наявності
- Код: PF-0022
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Перше фото Вашої дитини має бути в особливій рамочці. Ви можете красиво помістити його в нашу оригінальну дерев'яну іменну рамочку. Ця рамочка для дитячого фото не проста, на ній ми розмістили метрику дитини: ріст, вагу, дату та час народження.
Така іменна рамка-метрика представлена у нас в дизайні для дівчинки, але ми із задоволенням виготовимо і варіант для хлопчика, підібравши інші кольори та стилістику елементів. Крім того, ми можемо виготовити таку рамочку у кольорах Вашої дитячої кімнати, щоб весь декор виглядав органічно.
Дерев'яна рамочка підходить для дитячого фото розміром 10*15 см, але, за Вашим бажанням, ми можемо змінити розмір. Рамочка для фото дитини з метрикою - чудовий пам'ятний подарунок батькам на хрещення або на день народження малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 15 см |
| Висота зображення | 10 см |
| Матеріал підложки рамки | фанера |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 19 см |
| Висота рамки | 27 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 15 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 27*19 см |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір фото | 10*15 см |
- Ціна: 550 ₴










