Декоративна табличка Перший рік малюка на 12 фото, настінний декор з фото дитини першого року, дитячий постер з фотографіями
1 400 ₴
- В наявності
- Код: KI-0110
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Іменна табличка з фото малюка (1-12 місяців) – унікальний спогад про перший рік життя! Перший рік малюка – це особливий час, сповнений чарівних моментів, які хочеться зберегти назавжди. Наша іменна табличка допоможе вам закарбувати найцінніші миті та створити стильний декор для дитячої кімнати або незабутній подарунок для рідних.
✨ Особливості товару:
✅ Персоналізація – ми додаємо ім’я малюка, фото, дату народження або будь-який інший важливий напис за вашим бажанням.
✅ Висока якість – табличка виготовлена з натуральної березової фанери.
✅ Ідеальний розмір – компактний, але достатньо великий, щоб стати чудовим акцентом у дитячій кімнаті (50*37 см загальний розмір, 8*8 см розмір фотографії)
✅ Стильний дизайн – ніжні пастельні кольори, мінімалістичний дизайн.
✅ Чудовий подарунок – для молодих батьків, бабусь і дідусів, хрещених або на день народження малюка.
Друкуємо одразу Ваші фото на дереві, тому Вам не потрібно буде додатково перейматись цим питанням. Або ж Ви можете замовити лише основу та вклеювати фото самостійно по мірі дорослішання дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Місткість зображень | 13 шт. |
| Ширина зображення | 8 см |
| Висота зображення | 8 см |
| Матеріал підложки рамки | фанера |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 37 см |
| Висота рамки | 50 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 8 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Фоторамка |
| Розмір | 50*37 см |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Розмір фото | 8*8 см |
- Ціна: 1 400 ₴









