

Настінна або настільна дипломниця для дипломів та грамот, дерев'яний органайзер для нагород за досягнення в навчанні
700 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0221
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Органайзер для дипломів та грамот – елегантне сховище шкільних досягнень Вашої дитини
Шкільні досягнення – це результат наполегливої праці, старань і таланту вашої дитини. Збережіть ці важливі моменти на довгі роки з нашим стильним та практичним органайзером для дипломів та грамот. Дипломниця може бути і настільною, і настінною.
Цей органайзер спеціально розроблений для зберігання шкільних дипломів, грамот за відмінне навчання, перемоги в олімпіадах, конкурсах і спортивних змаганнях. Завдяки зручній конструкції та міцним матеріалам він допоможе впорядкувати всі нагороди, захистивши їх від зминання
Переваги:
✅ Захист від пошкоджень та зминання
✅ Компактний і стильний дизайн
✅ Високоякісні матеріали
✅ Легкий доступ до документів
Ми можемо внести будь-які зміни в дизайн, колір та розмір коробу для грамот з дерева з іменем!
Ми також можемо розробити індивідуальний макет із зображенням виду спорту, яким займається Ваша дитина!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 330 мм |
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ширина | 240 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 24*33 см |
| Тип кріплення | Петля |
- Ціна: 700 ₴



