

Яскрава дипломниця для грамот дитини Вокал, дерев'яна коробка для музичних дипломів, іменна підставка під грамоти
700 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0224
+380 (97) 224-88-33
Viber
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо Ви батьки юного спортсмена або вже дорослого чемпіона, тоді така велика містка дипломниця з дерева, те що точно потрібно. Дерев'яна іменна коробка для грамот стане чудовим варіантом подарунка, її новий власник буде просто у захваті.
Органайзер для дипломів та грамот виготовлений в оригінальному універсальному стилі, тому підійде як для дитини, так і досвідченого дорослого спортсмена. Для виготовлення ми використовуємо якісну фанеру. На вибір у нас велика палітра кольорів фарби або відтінків дерева.
Ми можемо внести будь-які зміни в дизайн, колір та розмір коробу для грамот з дерева з іменем! Ми також можемо розробити індивідуальний макет із зображенням саме того виду спорту, яким займається Ваша дитина!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Диплом |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 330 мм |
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ширина | 240 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 24*33 см |
| Тип кріплення | Петля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



