Дитячий дерев'яний постер для фото Перший рік життя, велика іменна табличка з дерева під фото дитини, дитяча фоторамка
1 600 ₴
- В наявності
- Код: KI-0156
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Іменна табличка з фото малюка (1-12 місяців) – унікальний спогад про перший рік життя! Перший рік малюка – це особливий час, сповнений чарівних моментів, які хочеться зберегти назавжди. Наша іменна табличка допоможе вам закарбувати найцінніші миті та створити стильний декор для дитячої кімнати або незабутній подарунок для рідних.
Фотографії легко Вам буде приклеїти на звичайний клей або двосторонній скотч.
✨ Особливості товару:
✅ Персоналізація – ми додаємо ім’я малюка, фото, дату народження або будь-який інший важливий напис за вашим бажанням.
✅ Висока якість – табличка виготовлена з натуральної березової фанери.
✅ Ідеальний розмір – компактний, але достатньо великий, щоб стати чудовим акцентом у дитячій кімнаті (52*71,5 см загальний розмір, 10 см розмір фотографії)
✅ Стильний дизайн – ніжні пастельні кольори, мінімалістичний дизайн.
✅ Чудовий подарунок – для молодих батьків, бабусь і дідусів, хрещених або на день народження малюка.
Друкуємо одразу Ваші фото на дереві, тому Вам не потрібно буде додатково перейматись цим питанням. Або ж Ви можете замовити лише основу та вклеювати фото самостійно по мірі дорослішання дитини.
Ви можете внести будь-які зміни до розміру, кольору або дизайну оригінальної дитячої рамочки Перший рік життя.
Замовити можна лише саму табличку, без підставки!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Місткість зображень | 12 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 10 см |
| Матеріал підложки рамки | фанера |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 52 см |
| Висота рамки | 71.5 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 10 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Фоторамка |
| Розмір | 52*71,5 см |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Розмір фото | 10*10 см |
- Ціна: 1 600 ₴









