Оригінальний подарунок в садочок - великий іменний настінний годинник з дерева на випускний, день вихователя
1 600 ₴
- В наявності
- Код: CL-0725
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Як за допомогою подарунка вихователю висловити всю повагу та любов дітей? Ідеальний варіант - ось такий настінний іменний годинник в кабінет. Тільки подивіться на унікальний дизайн цього годинника з іменем вихователя. Особлива родзинка - теплі слова від випускників на адресу на циферблаті.
Дерев'яний іменний годинник для працівників дитячого садка на стіну - одночасно дуже душевний і корисний подарунок, який довгі роки нагадуватиме про дорогих дітей. Такий ексклюзивний годинник може бути адресований адміністрації дитсадка або конкретному вихователю. За Вашим бажанням ми можемо змінити розмір, напис або колір годинника.
Унікальний годинник не порушуватиме тишу під час занять чи робочої атмесфери, адже оснащений безшумним кварцовим механізмом з плавним ходом. Такий великий годинник стане чудовим варіантом подарунка на день Вихователя, перше вересня, випускний або день народження.
Загальний розмір виробу - 55*46 см, діаметр годинника - 30 см. Підставка в комплекті не йде!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Фігурна |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Матеріал | Фанера |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 460 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Загальний - 56*47 см, Діаметр годинника - 30 см |
- Ціна: 1 600 ₴









