



Дитяча розвиваюча дерев'яна гра «Алфавіт»
800 ₴
- В наявності
- Код: KI-0001
+380 (97) 224-88-33
Viber
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча дерев'яна розвиваюча гра допоможе Вашій дитині вивчати алфавіт з задоволенням і позитивними емоціями.
Ця гра абсолютно безпечна для здоров'я Вашого малюка.
Ви можете дозволити йому розфарбувати дерев'яний пазл-алфавіт, тим самим розвиваючи творчий потенціал Вашої дитини.
Зробіть процес навчання дитини приємним!
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 375 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
| Розмір літери | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Тип | Розвиваюча іграшка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴



