Дерев'яні новорічні іграшки 12 шт в наборі з логотипом
750 ₴/набір
- В наявності
- Код: NE-0004
+380 (97) 224-88-33
Viber
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Святковий дерев'яний декор – це невід'ємна частина будь-якого свята! Дерев'яні новорічні іграшки прикрасять вашу ялинку та атмосфера стане ще більш святковою! Іграшки на ялинку це ще й екологічно чистий продукт, оскільки виготовлені з натурального дерева.
Надаємо Вам величезний вибір handmade іграшок, щоб свято у Вашому домі вдалося на славу!
Святковий набір дерев'яних новорічних іграшок також послужить чудовим та оригінальним подарунком для Ваших близьких та рідних:)
У коробці 12шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | 7arts |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Фанера |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 13 см |
| Додаткові елементи декору | Нитка мотузка |
| Товщина виробу | 4 мм |
| Глибина | 6 см |
| Висота іграшки | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴/набір









