



Новорічні кольорові іграшки 12 шт в коробці дерев'яній
900 ₴/набір
- В наявності
- Код: NE-0006
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Святковий дерев'яний декор – це невід'ємна частина будь-якого свята! Дерев'яні новорічні кольорові іграшки прикрасять вашу ялинку та атмосфера стане ще більш святковою! Іграшки на ялинку це ще й екологічно чистий продукт, оскільки виготовлені з натурального дерева.
Ми можемо запропонувати Вам величезний вибір handmade іграшок, щоб свято у Вашому домі вдалося на славу!
Святковий набір дерев'яних новорічних кольорових іграшок також послужить чудовим та оригінальним подарунком для Ваших близьких та рідних:) Думаєте про корпоративний подарунок? Новорічний брендований набір - чудове рішення для партнерів чи співробітників!
У коробці 12 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Висота | 6 см |
| Ширина | 12.5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 12.5 см |
| Матеріал | Фанера |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Колір | Різні кольори |
| Товщина виробу | 4 мм |
| Додаткові елементи декору | Нитка мотузка |
| Висота іграшки (см) | 10 |
- Ціна: 900 ₴/набір



