



Весільна коробка для грошей
1 100 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0008
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Весілля – це надзвичайно важлива подія у житті кожного з нас. Тому до неї потрібно підготуватися заздалегідь, купивши всі необхідні атрибути та аксесуари. Одним із найважливіших атрибутів весілля є весільна коробка для грошей. Адже це ваш перший сімейний бюджет:)
Ми стилізуємо весільний скриню під стиль вашого весілля, а також нанесемо імена молодят та дату весілля. Коробка оптимальних розмірів, тому всі грошові конверти легко помістяться в дерев'яній коробці. За допомогою висувної кришки ви легко зможете дістати конверти, а коробку використовувати в інших цілях.
Будьте впевнені, що така оригінальна коробка з дерева відтворить враження на гостей урочистостей!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Скриня |
| Виробник | 7arts |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Горіх |
| Оздоблення та прикраси | Гравірування імен і дати весілля |
- Ціна: 1 100 ₴



