



Подарункова коробка з індивідуальним гравіюванням
400 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0003
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Не знаєте як піднести приготований подарунок близьким і дорогим Вам людям на свята? Коробка з дерева з індивідуальним гравіюванням буде ідеальним виходом із ситуації! За Вашим бажанням ми нанесемо на коробку напис, побажання, візерунок, логотип або ім'я винуватця торжества. Ми навіть з легкістю змінимо розмір коробки і формат кришки, якщо знадобиться.
Дерев'яні подарункові коробки з логотипом також можуть послужити в якості корпоративних подарунків на Новий рік. Адже дарувати подарунки партнерам або співробітникам в коробках з логотипом куди більш презентабельно.
Будьте оригінальні з нашими екологічно чистими унікальними продуктами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Зі знімною кришкою |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Матеріал | Фанера |
- Ціна: 400 ₴



