



Подарункова коробка для вина з дерева з індивідуальним гравіюванням
750 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0022
+380 (97) 224-88-33
Viber
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Не знаєте що подарувати близькій людині на свято? Гарна пляшка вина в оригінальній подарунковій дерев'яній коробці, ще й з теплими словами побажань, буде ідеальним подарунком! За Вашим бажанням ми можемо нанести на коробку напис, побажання, малюнок або ім'я винуватця свята.
Коробки з дерева також можуть послужити в якості корпоративних подарунків на Новий рік або ювілей компанії. Ми з великим задоволенням нанесемо ваш логотип щоб зробити коробку пам'ятної і унікальною.
Будьте оригінальні з нашими екологічно чистими продуктами виготовленими нами з душею:))
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 111 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Для пляшки, Висувна |
| Виробник | 7arts |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



