



Органайзер настільний з дерева з логотипом на замовлення
800 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0024
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Настільний органайзер з дерева з індивідуальним гравіюванням - чудово доповнить стиль будь-якого приміщення і додасть іміджу вашій компанії. Дерев'яний органайзер із відділеннями ідеально впишеться у куточок для перерви на каву. Ви зручно зможете розташувати стікери цукру, трубочки, палички для помішування, серветки або все, що буде потрібно в окремі комірки. Зручно, чи не так? Оригінальні офісні вироби з дерева привертають увагу клієнтів та стають особливістю інтер'єру.
За Вашим бажанням ми можемо нанести на дерев'яний органайзер ручної роботи логотип вашої компанії, малюнок, напис або змінити розміри та формат органайзера за індивідуальним запитом.
Оригінальний органайзер з дерева підійде не тільки для офісного приміщення, але і в салон краси, перукарню, бутік або магазинчик.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Горіх |
| Оздоблення та прикраси | Гравірований логотип, Гравірування |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 100 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 800 ₴



