



Настільна дерев'яна табличка RESERVED
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: RE-0101
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Табличка RESERVED – невід'ємний атрибут будь-якого закладу. Важливо, щоб цей елемент інтер'єру був естетично красивим, і функціональним у той же час. Ми подбали про це! Табличка з дерева настільна RESERVED виготовлена з високоякісної берези, і прослужить вам довгий час при щоденному використанні.
За вашим бажанням, ми виготовимо таблички РЕЗЕРВ у темних тонах, або пофарбуємо в тон вашого закладу, тим самим зробивши інтер'єр та його елементи єдиним цілим. Табличка з дерева на стіл однозначно впишеться в будь-який інтер'єр, виконаний він у стилі лофт, вінтаж або модерн.
Дерев'яна табличка РЕЗЕРВ додасть вашому закладу презентабельності та викличе довіру у відвідувачів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Виробник | 7arts |
| Матеріал | Фанера |
| Основні | |
| Тип | Настільна |
| Розмір | 25 см х 6 см |
| Розмір з підставкою | 29 см х 6 см |
| Товщина | 4 мм |
| Можливі кольори | Світле дерево, темне дерево, фарбування в інші кольори |
| Сфера застосування | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
- Ціна: 150 ₴



