



Велика ключниця з дерева з оригінальним гравіюванням на замовлення
1 800 ₴
- В наявності
- Код: HK-0002
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Будь-яка деталь у будинку може зробити атмосферу ще більш затишною та домашньою. Ключниця з дерева для дому одна з тих деталей, яка з порога привертатиме увагу гостей вашого будинку. Завдяки технології лазерного гравіювання ми можемо згадати на ключниці кожного члена вашої родини. З нами ваші ключі завжди будуть у надійному місці, а в цьому вам допоможе дерев'яна ключниця.
Настінна ключниця послужить чудовим подарунком нареченим, молодятам, на новосілля або просто якщо ви вперше йдете в гості до нових знайомих. На ваше бажання ми змінимо розміри оригінальної ключниці, пофарбуємо в яскравий колір і красиво запакуємо. Повірте, такий подарунок буде радий кожен!
Екологічно чисті вироби з дерева завжди користуються популярністю та захопленням! А дерев'яні подарунки приносять багато позитивних почуттів!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Наявність дверки | 1 шт. |
| Місткість ключів | 5 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 45 мм |
| Висота ключниці | 30 мм |
| Глибина ключниці | 7 мм |
| Область застосування ключниці | Для дому |
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
- Ціна: 1 800 ₴



