



Іменні новорічні іграшки з дерева на замовлення
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: NE-0007
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Святковий дерев'яний декор – це невід'ємна частина будь-якого свята! Дерев'яні новорічні іменні іграшки прикрасять вашу ялинку і атмосфера стане ще більш святковою! Іграшки на ялинку це ще й екологічно чистий продукт, оскільки виготовлені з натурального дерева.
Надаємо Вам величезний вибір handmade іграшок, щоб свято у Вашому домі вдалося на славу!
Дерев'яні іменні іграшки на ялинку послужать оригінальним подарунком для дітлахів, племінників, колег і навіть партнерам, адже ми можемо не тільки виготовити іграшку з іменем, а й з логотипом компанії!
Декоративна ниточка додається.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 12 см |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Товщина виробу | 40 мм |
| Додаткові елементи декору | Нитка мотузка |
| Висота іграшки | 10 см |
- Ціна: 55 ₴



