



Коробка-трансформер із дерева «Закохані коти»
600 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0034
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Не знаєте, як піднести приготований подарунок близьким і дорогим Вам людям на свята? Коробка з дерева з оригінальним гравіювання буде ідеальним виходом із ситуації! За Вашим бажанням ми нанесемо на коробку напис, побажання, візерунок, логотип або ім'я винуватця свята. Ми навіть із легкістю змінимо розмір коробки та формат кришки, якщо знадобиться.
Крім того, це формат коробки з легкістю трансформується в невелику підставку для дрібниць. І красиво та корисно!
Дерев'яні подарункові коробки з логотипом також можуть послугувати як корпоративні подарунки, Адже дарувати подарунки партнерам або працівникам у коробках із логотипом куди більш презентабельно. Будьте оригінальні з нашими екологічно чистими унікальними продуктами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Зі знімною кришкою |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Матеріал | Фанера |
- Ціна: 600 ₴



