



Набір трафаретів з дерева для творчості та розвитку
800 ₴
- В наявності
- Код: KI-0002
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Якщо Вам важко захопити свого малюка якимись розвиваючими іграми, значить Ви ще не придбали наші дерев'яні трафарети. Трафарети з дерева одночасно призначені для розвитку та творчості. Саме тому їх так люблять наші маленькі клієнти.
Ще однією перевагою нашого набору розвиваючих трафаретів є те, що вони виготовлені з екологічно чистого матеріалу - натуральної деревини. Ми розуміємо, що безпека дуже важлива для дитячої продукції.
У набір входять 12 різних трафаретів з дерева. Всі вони відмінно вмістилися в красиву дерев'яну коробочку. Такі трафарети також стану відмінним подарунком.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Ширина | 40 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Тип | Розвиваюча іграшка |
| Особливості | Екологічно чистий продукт |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Дерево |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
- Ціна: 800 ₴



