



Дитячий розвиваючий дерев'яний пазл-алфавіт
700 ₴
- В наявності
- Код: KI-0012
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
У сучасному світі гаджетів все складніше і складніше захопити дитину в якісь розвиваючі та навчальні ігри. Якщо Ви зіткнулися з такою проблемою, то радимо Вам звернути увагу на наш дерев'яний алфавіт для дітей.
Дитяча дерев'яна розвиваюча гра допоможе Вашій дитині вивчати літери із задоволенням і позитивними емоціями. Така абетка з дерева також розвиває творчі здібності малюка. Ви можете дозволити йому розфарбувати дерев'яний пазл-алфавіт, тим самим зробивши його яскравим та унікальним.
Ця гра у форматі алфавіту виготовлена з екологічно чистого матеріалу - натуральної деревини, тому можете бути спокійні, вона абсолютно безпечна для свого маленького власника.
Зробіть процес навчання легким та захоплюючим разом із нашими розвиваючими дерев'яними іграшками та тренажерами.
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 375 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Розмір літери | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Тип | Розвиваюча іграшка |
- Ціна: 700 ₴



